About

PETER MASON

HANDCRAFTED Suit
We offer high-quality custom tailored suits and shirts for men who see the value in looking sharp and gallant. Our skilled master tailors handle all of our cutting and sewing, ensuring precision in all production processes with attention to the details.

A suit is always, always a stylish choice - but when it's crafted from high-quality materials. Having a suit made from quality fabrics defines how it wears and looks. We guarantee that our suits will suitable to your lifestyle and your everyday needs.

Testimonials

Šla jsem k nim poprvé a to se sukní, kterou jsem si nechala šít před několika lety na míru. Hodně jsem zhubla, takže mi odstávala na břiše. Řekli mi ať přijdu za týden. Opravdu za týden jsem přišla, sukně byla hotová, krásně seděla a vůbec nemám ponětí, kde ji zabrali, není totiž nic vidět. Obsluha je navíc hrozně milá. Konečně tu sukni mohu po čtyřech letech nosit a oprava byla za skvělé peníze. Děkuju, jste skvělí! Vrátím se znovu.

Eliška

V krejčovství jsem byla poprvé a to s výměnou zipu u kožené bundy. Byla jsem moc spokojená s opravou a s obsluhou.Paní je velice příjemná a ochotná. Určitě se tam v případě potřeby vrátím.

Eva

Krejčí jsou moc příjemné a nechají si vysvětlit, co od nich potřebujete. Cenu vždy stanoví předem. Vyhotovení zakázky trvá zhruba týden. V případě, že nejste s výsledkem spokojeni, můžete opravu do dvou (nebo možná dokonce tří, teď si nejsem jistá) měsíců reklamovat. Doporučuji.

Gabriela

Find us on Facebook

Follow Us on Twitter

Follow Us on Instagram